Yorumlar

Derecelendirme


Eylül 2018
Şimşek O.

Uzun zamandır geçirdiğim en huzurlu haftasonuydu. Herşey mükemmeldi. Ali Bey ve kıymetli ailesine çok teşekkürler. İlk fırsatta tekrar uğrayacağım...

Derecelendirme


Haziran 2018
Mustafa A.

10 Riders ın düzenlediği motosiklet festivali sayesinde öğrendim çok güzel bir konumu ve hizmeti var otelin kesinlikle tavsiye ederim.bu senede görüşmek üzere.

Derecelendirme


Eylül 2017
Fırat B.

10 Riders Balıkesir motosiklet derneğinin düzenlediği 7. uluslararası motosiklet festivali için ev sahipliği yapan bu tesiste, çadırlarımızı kurup 3 gece 4 gün harika vakit geçirdik. Cunda adasının gezilmedik yerini bırakmadık. yolunuz üzerindeyse gidip görün.

Derecelendirme


Ağustos 2017
Ümit G.

Denize sıfır, ev ortamı ve havuz ile harmanlanmış sessiz, nezih bir ortam... Şiddetle tavsiye edilir.

Derecelendirme


Temmuz 2017
Nehir C.

Arkadaslarla geçirdiğimiz çok güzel bir tatildi.Eğlenceli, temiz, hizmeti şahane olan bir tesis.Cundada eğlenmek için cok güzel mekanlar olmasına ragmen biz her günümüzü tesiste geçirdik.

Derecelendirme


Haziran 2017
Ayşe p.

Bu zamana kadar cundada geçirdiğimiz en güzel tatildi.Denize sıfır olması harika plajı mükemmeldi.Hizmet,temizlik yemeklerin lezzeti çok güzeldi.Cundaya gelmişken mıuhakkak değirmene cıkın derim muhtesem bir manzarası var.

Derecelendirme


Haziran 2017
Ali T.

Sessiz sakın bir otel her yaz muhakkak gidiyoruz.Karavanlarda kalma konspti harika Odaların temiz olması havuzun büyüklüğü çok güzeldi.Cundada bu kadar uygun fiyata konaklayıp hizmetin mükemmel olması bizim için çok önemli ayrıntıydı.Herşey için çok teşekkür ederiz Bu yazda muhakkak gelicez.

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam